מוצרים נבחרים

מוצרים ושירותים
מסע אישי (עד 6 אנשים) למדבר או ליער, לחיבור למקור הכוח שלך בחסות איתני הטבע - Vision Quest


בחרו את הסדנה שמתאימה לכם ממגוון הפעילויות

'למצוא את המטמון' – הרצאה מרתקת על איך להיות באמת מאושר

3 DVD שונים ללימוד עצמי, ותרגול על רקע נופי המדבר

רכשו עכשיו קופוני הנחה לפעילויות השונותתאגיה שומרת אותך באיזון
תאגיה שומרת אותך באיזון


תקליטור ללימוד עצמי

ה DVD ללימוד ותרגול עצמי עוסקים בנושאים שונים. בכל אחד מהם יש לכם שיעור מעמיק בסטודיו שכולל הסברים וחזרות
ולאחר שקולטים את התנועה, אפשר לעבור לתרגול ללא מילים שמצולם על נופי המדבר המרהיבים.

קנה עכשיו

לחצו כאן להזמנת DVD ומלאו את כתובתכם (יש להוסיף 10 ₪ למשלוח בדואר רשום). בכל שאלה צרו קשר ונחזור אליכם."החיבור אל הרוח" - Bonding to the Spirit
Tagaya - practice now - תאגיה תרגל עכשיו
להתחבר לעוצמה שבך!
ב DVD זה תלמדו ותתרגלו את הרצף "החיבור אל הרוח". רצף זה שמורכב מ 9 איכויות הוא אחד הרצפים הבסיסיים בשיטת תאגיה כאשר השפעת התרגול מורגשת כחיבור עוצמתי מאוד לכוח החיים שבנו.

תשעת השלבים:
כל יצירה בחיינו, בין אם מדובר בהכנת ארוחה או בהקמת עסק, מורכבת מ 9 שלבים ותרגול הרצף מאפשר תהליך יצירה מדויק, ובמילים אחרות, שתהיה לכם האנרגיה להוציא לפועל את החלומות שלכם כאשר כל שלב בתהליך מקבל את ההתייחסות הדרושה להצלחה.
כאן תוכלו לקרוא עוד על תשעת השלבים בתהליך היצירה.


לצפייה בחלקים מתוך DVD "החיבור אל הרוח"
"בתנועה מתמדת" - In Constant Movement
תאגיה לחיים טובים
לזוז את הדרך שלך בקלות.
ב-DVD זה נלמד ונתרגל 2 רצפים ובהם תרגילים מעשיים שמאפשרים חופש תנועה וביטוי טוב בחיי היום יום.
הרצף הראשון, נקרא "חמשת האיכויות של התנועה הפנימית" והתרגול שלו עוזר להיות הרבה יותר זורמים, חדים ומדויקים בפעולות שלנו. הדרך שבה אנו חיים, המוטיבציה, המימוש, הסיפוק, ההצלחה, כל אלו תלויים בטיב התנועה הפנימית שלנו שמורכבת מחמישה גורמים: קצב פנימי, מהירות התפישה והפעולה, זרימה עם מה שקורה, אומץ להיות והעוצמה של כוח החיים שבנו.
רצף 5 האיכויות של התנועה הפנימית, מעצים ומאזן את 5 המרכיבים ומאפשר לזוז את החיים בצורה קלה וטובה יותר מהרגיל.

הרצף השני בDVD הוא "רצף 4 היסודות" שמורכב מארבעה תרגילים:
בהירות מחשבה - יסוד אוויר;
פעולה ללא פחד – יסוד אש;
זרימה טובה עם מה שקורה – יסוד מים;
שמחת חיים – יסוד אדמה.


לצפייה בחלקים מתוך ה DVD "בתנועה מתמדת"
"הרחבת התפישה" - Broadening Perception
הרחבת יכולות
לראות את הבלתי נראה.
ב-DVD זה נלמד ונתרגל שני רצפים המגלמים את 'האלמנט החמישי' שמאפשר שימוש בכלים לא מוכרים ולא רגילים, לחיבור ופעולה משותפת עם כוח הבורא שבנו.

הרצף הראשון נקרא התחדשות והוא עוסק בתיאום והאצת תדרים, בהעמקת הקשר עם הלא ידוע ובביטוי איכויות גבוהות ועוצמתיות.

הרצף השני נקרא "התפקוד הנוסף של החושים": חמשת החושים מאפשרים את תרגום הנתונים סביבנו לתמונת מציאות, בעזרתם אנו תופשים את העולם סביבנו, אך לכל חוש יש גם תפקיד אנרגטי, נוסף על התפקיד הפיזי, ובתרגול רצף מיוחד זה, זה ניתן להביא לתפישת מציאות מוגברת.

הרצאה מרתקת ומעוררת השראה

למצוא את המטמון
מרצה: אהד אולאי.

הרצאה מרתקת על איך להיות באמת מאושר

חוויה שנשארת איתך
כולם, באמת כולם, רוצים להיות מאושרים, אז איך זה שלא כולם מצליחים? במה תלוי האושר שלנו ואיך אפשר להשתחרר ממה שמעכב אותו מלהיות קבוע בחיינו?
בהרצאה חווייתית שמשלבת תרגילי תאגיה בתנועה ונשימה, נצא למסע מאתגר ומעורר השראה כדי לענות על השאלות ולהבין מה לעשות כדי לקבל משמעות אמיתית לחיים שלנו ולהיות באמת מאושרים.

אהד אזולאי, מפתח שיטת 'תאגיה וחכמת היסודות' מביא את התובנות שצבר בשנים של ניסיון כחוקר מרצה ומאמן, דרך סיפורים וחוויות אישיות נדירות מהם אפשר ללמוד על איך אפשר למצוא משמעות אמיתית לחיינו ומהי הסיבה שאנחנו נמצאים בשבילה בעולם.

אז בואו להתרגש, להסתקרן ולגלות איך למצוא את המטמון ולהיות מאושרים באמת!


ההרצאה אורכת כשעה ורבע - להזמנת ההרצאה צרו קשר.ממליציםהפעלה אטרקציות וסדנאות מקצועיות


פעילות מספר אחד לקבוצות

רוצים להרגיש רעננים ומלאי אנרגיה ברגע אחד?

Boost your Energy - פעילות חווייתית בלתי נשכחת!
Boost your Energy - פעילות קבוצתית מעוררת ומרעננת
תַּאגָיה היא שיטה שמורכבת מתרגילים קצרים שמשפיעים מיד. ברגע שתתרגלו תרגישו מפוקסים מתמיד, תחושו ויטאליים, מלאי עוצמה ותחוו חופש וקלות.

תאגיה מחברת אותך לחיים להרגיש חי ומלא אנרגיה
גיבוש קבוצתי חוויה קבוצתית מעצימה של אנרגיה משותפת שכולם מרגישים אותה
להיות חופשי תחושה של חופש בגוף ובלב
מתאים לכולם תרגול קל ומהנה שמתאים לכולם!

בשעה מהנה נלמד אתכם איך להרים את האנרגיה בקלות וניתן לכם תרגילים פשוטים שתוכלו להשתמש בהם בכל פעם שתרצו למלא מצברים ולשמור על רמת אנרגיה גבוהה מהרגיל.
הפעילות אורכת כשעה ומתאימה למקומות סגורים ופתוחים. להזמנת פעילות קבוצתית צרו קשר.תאגיה, תגביר את האנרגיה שלך

פעילות מספר אחד לקבוצות

זמן של שקט

לעצור את המרוץ
Boost your Energy - פעילות קבוצתית מעוררת ומרעננת
לנוח, לאגור אנרגיה ולצאת עם כוחות מחודשים.
עסוקים? מוטרדים? חושבים בלי סוף? אז קחו לכם רגע של הפסקה ובואו לעשות ... שקט.
בלי מחשבות על מה שצריך, בלי להיות מוטרדים ממה שיהיה, בלי להתעסק ברגשות או במה שקורה איתכם, פשוט להיות בשקט.
בסדנה שונה מהרגיל, ניכנס יחד למרחב של שקט ובעזרת תרגלי תאגיה ייעודיים שעוזרים ליצור שקט בבת אחת, תלמדו את הדרך להגיע לשקט שלכם, ותוכלו להמשיך לתרגל בבית או בעבודה, בתנועה וגם רק דרך מחשבה.

מנוחה אמיתית מנוחה אמיתית שעוזרת לאפס את הראש והגוף
לפעול בשקט ללמוד להיות אקטיביים וגם לשמור על מקום שקט בו זמנית
לשחרר אחיזות להרפות את מה שמיותר וליצור מרחב נעים ושקט
הגוף יודע לתת לגוף לטפל בעצמו כדי לשמור על בריאות גבוהה

הפעילות אורכת כשעה ומתאימה למקומות סגורים ופתוחים. להזמנת פעילות קבוצתית צרו קשר.שקט עושה טוב לבריאות

פעילות מספר אחד לקבוצות

לחדש את האנרגיה

סדנה מקצועית למניעת שחיקה
Boost your Energy - פעילות קבוצתית מעוררת ומרעננת
בשיטת תאגיה אנו מעצימים את העובד בכל ארבע היסודות: שיפור יכולת החשיבה (אוויר), מוטיבציה ויצירתיות (אש), הפחתת מתחים ויכולת הכלה (מים), שיפור החוסן הפנימי והפיזי (אדמה).
שיטת תאגיה מתמחה בהגברת האנרגיה האישית וזו בדיוק התוצאה שאנו משיגים לאחר 4 מפגשים חווייתיים שכוללים עבודה קבוצתית וגם ליווי אישי לכל משתתף. יתרון השיטה הוא בשילוב תרגילי תאגיה ייעודיים להפגת לחצים וגם להחזרת האנרגיה. ידוע שכשמאבדים אנרגיה, נחלשים, חדוות הפעולה דועכת ואנו חשופים לכשלים פיזיים, רגשיים ומעשיים שמתבטאים כשחיקה. בעזרת שיטת תאגיה אנו מאבחנים ברמה הקבוצתית והאישית את גורמי השחיקה ויוצרים 'חוקים פרקטיים לשימור אנרגיה' לפרט ולצוות. יחד נחזיר את הכוח, את הרצון ואת המוטיבציה בדגש על הביטוי האישי של העובד כמנוף לתחושת סיפוק והכל דרך חוויה שמשלבת תרגול מעשי ומהנה.

להתמלא באנרגיה חידוש מאגרי האנרגיה, כי כדי לתת צריך להיות מלא
קבוצה תומכת גיבוש הקבוצה כמקור לכוח ולמוטיבציה האישית
משגרה לאתגר להפוך את העבודה השגרתית לאתגר בעזרת תקשורת בלתי מילולית
ביטוי אישי לגלות את הביטוי האישי והייחודי כעוגן לשימור אנרגיה

לפרטים והזמנת הסדנה צרו קשר."...במפגשים שהתקיימו המשתתפים ציינו את רמת ההדרכה הגבוהה ואת העניין בשיטה ומביעים את שביעות רצונם בכל ההיבטים... ומגלים רצון להמשיך ולהעמיק ... הנני תקווה להמשך שיתוף פעולה ומימוש המטרות..."
מעון רוחמה, כפר סבא
"...בסדנא פגשנו והכרנו את העוצמות שלנו וגם את החולשות שלנו, את הרצון בנתינה גדולה מצד אחד ומצד שני את הקושי הכרוך באיבוד האנרגיה מנתינה אינסופית זו. הצוות מתמודד כידוע עם ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, עם חוויות האובדן ועם חוסר האונים אך בזכות תרגול התאגיה הכרנו את הכוח הפנימי שטמון בכל אחד מאתנו, כוח שאינו תלוי בתנאים החיצוניים וכזה שיכול להתבטא בכל מצב. החוויות היו עוצמתיות ולמדנו כיצד לקחת אחריות אישית בקלות, להתגבר ולהתחזק, כל אחד מהמקום שלו. הסדנה העניקה לצוות כלים להעצמה אישית, חיזקה את הכוחות הפנימיים ולימדה כיצד לשמר אותם חזקים יותר ולהמשיך לתת מבלי לאבד אנרגיה..."
בי"ח דנה, ת"א

מתנה ליום הולדת

מתנה של פעם בחיים
Vision Quest

לפעמים צריך לעצור הכל, להתרחק, לראות את הדברים בפרופורציה, להיות רק אתם, בלי תנאים, בלי מחויבויות, רק אתם במפגש מחודש עם כוחות העוצמה שבכם. הכוחות שבמהלך היום יום לעיתים נשכחים או נשחקים. אז אם מתאים לכם לצאת למדבר הגדול או ליער כדי לעשות סדר, כדי לגלות מחדש, כדי לקחת החלטות ולחזור לדרך חדשה... בואו ונצא למסע.

המסע מתחיל בלילה, אנחנו נכנסים יחד אל המרחב הגדול של המדבר. שקט, אין איש, אפשר לחוש את העוצמה של המקום הנצחי כל כך לעומתנו. זה המסע שלך, אני מלווה ומדריך. זהו המפגש שלך עם כוח החיים שבך, עם המסתורין, עם העוצמות והחולשות, עם החושך והאור. אתה עומד לפגוש את הדבר שהולך איתך את הדרך מיומך הראשון...

מסע איש במדבר
המסע אורך יומיים ומתחיל בחצות כשאנו נכנסים אל המדבר הגדול והחשוך. הלילה הראשון ועד הצהריים שלמחרת הם זמן התאקלמות, שקט ורגיעה, זמן להיות עם עצמך, מוגן, מודרך בלי לחשוב על דבר, בלי להיות אחראי על דבר, רק אתה וכוחות הטבע. לאט דברים ילכו ויתבהרו, אם אתה מגיע עם שאלה, התשובות יתחילו להופיע. נתרגל תאגיה כדי להעצים את הכוחות שטמונים בך, נבקר בקניונים ובמערות, נטפס על ההרים, נרד אל המים ונפגוש בעלי החיים. זה זמן של קסם, שקט וביטחון. דברים מתחילים להתבהר, הידע שדרוש לך כדי להתקדם מגיע ואיתו הכוח לפעול.

מסע אישי במדבר

" זה הלילה השני כאן במדבר, עכשיו אני הרבה יותר שקטה, כבר לא חושבת על שום דבר, הכול יכול לחכות. יש פה משהו קסום ומסתורי, אני מרגישה שמשהו מחכה לי וסוף סוף אני מוכנה לפגוש אותו. שנים אני יודעת את זה אבל החיים תמיד מעסיקים אותך במשהו 'חשוב יותר'. אבל זהו, עכשיו אני כאן.
הרבה כוכבים, רוח חמה, נעימה, ירדנו קודם חזרה מאחד ההרים... שם למעלה הרגשתי שאני עומדת על גג העולם, בלי תחושת זמן, הגוף שלי היה מלא אנרגיה ואם היו לי כנפיים הייתי פשוט עפה לאופק.
כאן למטה יש תחושה של ביטחון, אני מרגישה את ה'כוח' שתמיד נמצא גם אם אני לא שמה אליו לב בדרך כלל, אני זוכרת אותו מהילדות, תמיד נוכח ברגעים הכי חשובים בחיים שלי, ברגעים הכי מרגשים, משמחים וכואבים – ה'כוח' הזה נגיש לי עכשיו ואני לומדת לשתף איתו פעולה. מחר בבוקר המסע הזה מסתיים, אבל אני יודעת שמתחיל פרק חדש בחיים שלי... "יש דברים שאין להן ערך כספי משום שהם מביאים איתם מתנה לכל החיים. מסע אישי למפגש מחודש עם הכוחות העוצמתיים שלכם, הוא אחד מאלו. זוהי מתנה גדולה שאתם יכולים להעניק לעצמכם או לאדם אחר, חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת של מפגש עוצמתי עם הכוח החי שבכם, במרחבי הטבע הפראיים של המדבר או היער.
למסע, בדומה לליווי אישי, אפשר לצאת כדי לסדר דברים שחשוב לכם להניע מחדש, לשחרר מעצורים ומצבים תקועים בחיים, להגיע להחלטות חשובות ולקבל כוח ואומץ להוציא אותן לפועל בהצלחה.
אפשר גם רק ליהנות מההפסקה מהמרוץ, מהטבע הפראי, מהמרחבים, מהמקומות המרהיבים, לחבר בין החיים שבכם, לעוצמת הבריאה שמחוצה לכם ולהרגיש הכי קרוב לעצמכם ולבורא.
לאן שתבחרו, למדבר או ליער, נצא יחד כשאני מלווה אתכם, מראה ומלמד את החיבור המדויק חזרה אל העוצמה שבכם...
אז אם הגעתם עד כאן ואתם חושבים שזה לא במקרה... מחכה לכם חוויה בלתי נשכחת.


מסע איש ביער
היער הוא מקום מרתק ומסתורי, כל כך הרבה עצים וצמחים, כל כך הרבה קולות מכל כיוון, תמיד משהו זז ומתרחש בו - וכל ההמולה החיה והפעילה הזו מתואמת ומכוונת, כאילו שמנצח נסתר שומר על התדר המשותף לכולם, ואנחנו עומדים לחבור אליו...

מסע ביער

בשעות הערב נכנסים אל עומק היער. זה זמן מיוחד, יש הרבה תנועה של בעלי חיים, אלו שמסיימים את היום ואלו שרק מתחילים אותו. מדליקים מדורה קטנה ומסתגלים למקום ולאווירה של היער. מרגישים את האנרגיה שמשתנה לקראת הלילה. המסע מתחיל, יהיו לנו שיחות שעושות סדר בראש ובלב, תרגול תאגיה מרענן ומעצים וביקור במקומות מיוחדים שבהם נעבוד עם הכוח של היסודות, האוויר, האש, המים והאדמה. אחרי שהגוף והנפש יהיו מוכנים, ניצור את המרחב לשינוי התפישה, זהו המקום שבו תפגוש את הכוחות המדריכים והמלווים אותך מיומך הראשון, זהו המקום לשמוע את האמת שרק את מכיר, זו שחיה בך מאז ומעולם... הדלת נפתחת למרחב חדש ואת מוזמן לצעוד פנימה...

צרו קשר לפרטים ותיאום מסע אישי.
* ניתן גם לצאת למסע בקבוצה של עד 6 חברים.הנחות

מבצעים והנחות

כדי לממש את המבצעים שילחו לנו הודעה ונחזור אליכם לתיאום.

תרגלו תאגיה בכל מקום


מאמן אישי


למדו לתרגל בעצמכם - די.וי.די


המתנה של החיים שלך


אימון אישי


טיפול טבעי בהפרעות קשב וריכוז